Technologie Elon Musk narzeka na iOS. Aktualizacja popsuła mu pocztę

Elon Musk narzeka na iOS. Aktualizacja popsuła mu pocztę

-

- Reklama -

Głosy o tym, że Apple nie utrzymuje dobrego poziomu jakości, pojawiały się już wcześniej. Teraz w sprawie iOS głos zabrał również Elon Musk, dyrektor generalny Tesli i SpaceX. Wspomniał, że nie jest zadowolony z aktualizacji iPhone’a.

Technologia traci na jakości

Elon Musk brał ostatnio udział w konferencji Satellite 2020 i to właśnie na niej wspomniał o jakości Apple i oprogramowania iOS. Na nieszczęście Tima Cooka nie był to pozytywny komentarz. 

Dyrektora Tesli zapytano m.in. o rolę technologii i oprogramowań w odniesieniu do jednej z jego poprzedniej wypowiedzi. Elon Musk stwierdził wcześniej, że technologia z czasem traci na jakości. Udzielając odpowiedzi, jako przykład podał iPhone’y.

iOS do poprawy

Elon Musk powiedział, że kolejne aktualizacje powinny polepszać działanie urządzenia i do tego przywykli użytkownicy. Niestety technologia nie poprawia się automatycznie. Nie zawsze aktualizacja wnosi coś nowego, czego przykładem są iPhone’y (zdaniem Elona Muska).

CEO dodał także, że sam posiada smartfona od Apple. Wyraził swoje niezadowolenie tym, że ostatnia aktualizacja iOS popsuła jego system poczty elektronicznej. Nie zdradził żadnych szczegółów, ale najprawdopodobniej chodził o iOS 13.

Wadliwa aktualizacja

iOS 13 to wersja oprogramowania, która wprowadziła do urządzeń wiele nowości, ale była też bardzo wadliwa. Apple musiał wypuścić kilka aktualizacji, które poświęcono naprawianiu błędów, ale użytkownicy ciągle natrafiali na nowe.
Zobacz też: Microsoft też ma problemy z aktualizacjami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze

Czy spadek Bitcoina zrujnuje gospodarkę?

Wszyscy się tego spodziewali, lecz mało kto się do tego przygotował. Spadek Bitcoina już od pewnego czasu zapowiadany był...

Polska spółka będzie produkować szczepionki. Kurs wystrzelił w górę

Polska spółka Mabion podpisała umowę ramową z Novavax. Oznacza to, że będzie w posiadaniu technologii i prób technicznych potrzebnych...

Zoom jeszcze nigdy tyle nie zarobił. Firma podała wyniki

Zoom opublikował wyniki za IV kw. 2020 roku. Wynika z nich, że był to okres rekordowy dla firmy. Jej...

Polska Izba Hotelarzy zachęca do walki o odszkodowania od państwa

Polska Izba Hotelarzy przekonuje o skuteczności dochodzenia odszkodowań od państwa za straty spowodowane ograniczeniem działalności. W rozmowie z Newserią...

AliExpress nie rezygnuje z polskiego rynku. Wprowadzi duże zmiany

Allegro króluje na polskim rynku zakupów internetowych. Dodatkowo niebawem w Polsce pojawi się także Amazon. To duże zagrożenie dla...

Lokaty do lamusa? Polacy masowo wycofują pieniądze

Lokaty nie cieszą się zaufaniem Polaków. Jak wynika z najnowszych danych NBP, w ciągu roku wycofano z nich aż...

Warto przeczytać

Czy spadek Bitcoina zrujnuje gospodarkę?

Wszyscy się tego spodziewali, lecz mało kto się do...

Polska spółka będzie produkować szczepionki. Kurs wystrzelił w górę

Polska spółka Mabion podpisała umowę ramową z Novavax. Oznacza...
- Reklama -

Może Cię zainteresowaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie