Technologie Zakupy z IKEA odbierzemy w Paczkomatach InPost

Zakupy z IKEA odbierzemy w Paczkomatach InPost

-

- Reklama -

IKEA podjęła współpracę z InPost, dzięki której klienci będą mogli odebrać zakupy online w paczkomatach. To rozwiązanie na miarę pandemicznych czasów. Wcześniej podobną usługę wprowadzono w Hiszpanii, gdzie szwedzka sieć rozpoczęła współpracę z marketami Carrefour.

Sprawdź też: IKEA i Carrefour rozpoczęły współpracę

Produkty IKEA z dostawą do Paczkomatu

„Klienci kupujący produkty na stronie IKEA.pl mogą wybrać jeden z ponad 9 tysięcy Paczkomatów InPost w całej Polsce, do których trafi zamówienie. Współpraca z InPost to kolejny krok w celu zwiększenia dostępności produktów” – ogłoszono na stronie szwedzkiej sieci meblowej.

Niestety zamówienia do Paczkomatów będą mieć swoje limity, co wynika z rozmiarów paczek. InPost nie dostarczy nam kanapy czy szafy, lecz jedynie produkty o maksymalnych wymiarach do 56/36/38 cm. Ich waga nie może zaś przekraczać 24 kg. Oba ta parametry ma szacować system. Koszt dostawy do Paczkomatu będzie wynosić 12 zł, a czas realizacji zajmie do 2 dni roboczych.

„Jestem przekonany, że klienci IKEA bardzo szybko polubią korzystanie z nowej opcji dostawy do Paczkomatów InPost” – skomentował Rafał Brzoska, prezes InPost. Dodał także, że cena 12 zł za paczkę do 24 kg jest bardzo atrakcyjna.

InPost idzie za ciosem

„Puls Biznesu” donosi, że InPost nawiązał również współpracę z Amazonem. Według nieoficjalnych informacji zakupy z niemieckiego sklepu Amazon będzie można zamawiać do paczkomatów.

Potwierdzenia jeszcze nie ma, ale na niemieckiej stronie jako domyślna opcja dostawy do Polski wyświetla się właśnie InPost.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze

Czy spadek Bitcoina zrujnuje gospodarkę?

Wszyscy się tego spodziewali, lecz mało kto się do tego przygotował. Spadek Bitcoina już od pewnego czasu zapowiadany był...

Polska spółka będzie produkować szczepionki. Kurs wystrzelił w górę

Polska spółka Mabion podpisała umowę ramową z Novavax. Oznacza to, że będzie w posiadaniu technologii i prób technicznych potrzebnych...

Zoom jeszcze nigdy tyle nie zarobił. Firma podała wyniki

Zoom opublikował wyniki za IV kw. 2020 roku. Wynika z nich, że był to okres rekordowy dla firmy. Jej...

Polska Izba Hotelarzy zachęca do walki o odszkodowania od państwa

Polska Izba Hotelarzy przekonuje o skuteczności dochodzenia odszkodowań od państwa za straty spowodowane ograniczeniem działalności. W rozmowie z Newserią...

AliExpress nie rezygnuje z polskiego rynku. Wprowadzi duże zmiany

Allegro króluje na polskim rynku zakupów internetowych. Dodatkowo niebawem w Polsce pojawi się także Amazon. To duże zagrożenie dla...

Lokaty do lamusa? Polacy masowo wycofują pieniądze

Lokaty nie cieszą się zaufaniem Polaków. Jak wynika z najnowszych danych NBP, w ciągu roku wycofano z nich aż...

Warto przeczytać

Czy spadek Bitcoina zrujnuje gospodarkę?

Wszyscy się tego spodziewali, lecz mało kto się do...

Polska spółka będzie produkować szczepionki. Kurs wystrzelił w górę

Polska spółka Mabion podpisała umowę ramową z Novavax. Oznacza...
- Reklama -

Może Cię zainteresowaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie