Technologie InPost: można już nadać paczki przez aplikację. Bez drukowania...

InPost: można już nadać paczki przez aplikację. Bez drukowania etykiet

-

- Reklama -

InPost wprowadził innowacyjną możliwość nadania przesyłki bezpośrednio przez aplikację. Nie trzeba już drukować etykiet ani czekać w kolejce. Jak podkreśla prezes firmy, to skok technologiczny dla polskich konsumentów.

Sprawdź też: Zakupy z IKEA odbierzemy w Paczkomatach

InPost wprowadza nową usługę

„Wreszcie jest!!!!” – napisał Rafał Brzoska, prezes InPost na swoim LinkedInie. Tym wstępem przedsiębiorca ogłosił, że firma wprowadza nową usługę na rynek. Nadanie paczki będzie teraz możliwe przez aplikację InPost Mobile. Oznacza to, że nie trzeba będzie ani drukować etykiet, ani udawać się do placówek, aby nadać paczkę. Wystarczy użyć aplikacji i udać się z paczką do paczkomatu.

„To jest pierwsze w Polsce tak innowacyjne rozwiązanie, czyli wygodna usługa mobilnego nadawania paczek – w trybie 24/7, dla każdego z ponad 5,2 mln aktywnych użytkowników aplikacji InPost. Jest to odpowiedź na potrzeby konsumentów – oferujemy usługę, która jest w pełni bezetykietowa, a przez to wygodna i szybka. Teraz każdy – gdziekolwiek jest, cokolwiek robi – ma opcję, która pozwoli na nadanie przesyłki w każdym momencie, w każdym miejscu – dzięki nadaniom w aplikacji InPost Mobile. Tym samym spełniamy złożoną obietnicę i robimy kolejny znaczący krok w uczynieniu z naszej aplikacji centrum zarządzania przesyłkami. Oferujemy Polakom skok technologiczny – koniec z wysyłaniem przesyłek w placówkach czy sklepach!” – podsumowuje Rafał Brzoska.

Co ciekawe, paczkę w ten sposób można nadać zarówno od innego Paczkomatu, jak i pod adres wskazanego odbiorcy (z dostawą do domu). Sam proces wygenerowania „wirtualnej etykiety” jest bardzo prosty. Należy nadać paczkę w aplikacji, a wygenerowany kod QR zeskanować w Paczkomacie. Skrytka na paczkę otworzy się automatycznie. Przed nadaniem należy wysyłkę jeszcze opłacić. Warto jednak podkreślić, że na razie możliwa jest jednie płatność BLIK.

Szczegółową instrukcję nadania paczki znajdziemy w informacji przygotowanej przez firmę. W komunikacie marka przypomina też, że Paczkomaty (według raportu Gemius) są najczęściej wybieraną formą dostawy. Formę tę preferuje aż 61% kupujących w internecie. Paczkomaty wyprzedziły i Pocztę Polską, i kurierów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze

Ile zarabia się w McDonald’s? Stawki dla pracowników

McDonald's płaci swoim pracownikom według ustalonych stawek godzinowych, co oznacza, że ich wynagrodzenie jest oparte na konkretnych czynnikach, takich...

Kurs bitcoina rośnie w kierunku $25 000

W tym momencie jeden bitcoin jest wart 24 715 USD. Oznacza to, że cena wzrośnie o około 10% każdego...

Jaki serwis stremingowy wybrać?

Istnieje wiele różnych serwisów streamingowych, które oferują dostęp do filmów, programów telewizyjnych, muzyki i innych treści. Ostateczny wybór zależy...

Zarządzanie przez cele — jaki ma wpływ na funkcjonowanie firmy?

Zarządzanie przez cele (ang. Management by Objectives, MBO) to podejście do zarządzania, które skupia się na ustalaniu celów i...

Kwota wolna od podatku a Nowy Polski Ład?

"Kwota wolna od podatku" to kwota dochodu, którą nie trzeba opodatkować w Polsce. W 2023 roku wynosi ona 30...

Kiedy następuje nabycie prawa do 26 dni urlopu?

Ilość dni urlopowych przy umowie o pracę zależy od kraju, w którym umowa jest zawarta, a także od indywidualnych...

Warto przeczytać

Ile zarabia się w McDonald’s? Stawki dla pracowników

McDonald's płaci swoim pracownikom według ustalonych stawek godzinowych, co...

Kurs bitcoina rośnie w kierunku $25 000

W tym momencie jeden bitcoin jest wart 24 715...
- Reklama -

Może Cię zainteresowaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie